Setkání pracovníků školních jídelen - jezdecké odpoledne

Datum: Autor/autoři: Ilona Kumžáková Richterová , Tomáš Cimbálník Rubrika: Informujeme

Asociace zřizovatelů školních jídelen, z. s. (AZŠJ, z. s.), uspořádala ve spolupráci s odborem školství, mládeže a sportu Magistrátu hl. města Prahy (MHMP) již 3. krajské setkání pracovníků školních jídelen. Letošní ročník se uskutečnil na Střední škole dostihového sportu a jezdectví v Praze ve Velké Chuchli. Cíl pravidelných setkávání pracovníků školních jídelen zůstává stále stejný - poděkovat pracovníkům školních jídelen za přístup k práci a ke strávníkům a motivovat je k setrvání v těžkém a podfinancovaném zaměstnání, ale také jim poskytnout neformální prostor k výměně zkušeností a inspirativní praxe nejen mezi jednotlivými provozy školních jídelen, ale také s jejich zřizovateli.