Ostrava vaří dětem zdravě a přitom chutně

Datum: Autor/autoři: Miroslava Segar Rubrika: Soutěž

Soutěž "Školní jídelna zdravě a chutně" pořádá Magistrát města Ostravy ve spolupráci se Střední školou společného stravování Ostrava-Hrabůvka, příspěvkovou organizací. Soutěž je určena pro kuchaře a kuchařky školních jídelen mateřských a základních škol na území města Ostravy. Skládá se ze dvou kol. První kolo je korespondenční a spočívá v sestavení poledního menu, zpracování receptur včetně technologického postupu.