Mateřská škola Vratimov a její aktivity v rámci programu Skutečně zdravá škola

Datum: Autor/autoři: Simona Gajdová Rubrika: Inovace a inspirace

Naše mateřská škola se do programu Skutečně zdravá škola zapojila ve školním roce 2017/2018. V průběhu celého školního roku jsme ve spolupráci se školní jídelnou aktivně pracovali na naplnění kritérií k získání bronzového certifikátu. Protože jsme mateřská škola se zaměřením na oblast ekologie, tak byly některé aktivity již běžnou součástí naší práce jak s dětmi, tak i s rodiči a prováděli jsme je ještě před zapojením do programu.