Úkoly pohádkového krále

Děti mají rády pohádky, ale také nejrůznější úkoly a hry. A pokud je plnění úkolů a her doplněno vhodnou motivací, děti se do jejich plnění pouští s nadšením a chutí. Navíc veškeré aktivity doplňují a realizují s využitím dětské fantazie, která nezná mezí.

Úkoly pohádkového krále
Naděžda
Kalábová,
vychovatelka, Základní škola Prostějov,
Dr.
Horáka 24
Sluníčko svítilo nad královstvím, kde vládl moudrý král Chytrolín. V jeho království žili lidé šťastně, spokojeně, pohádkově. Chytrolín nosil jako každý správný král na hlavě korunku, na nohou měl obuté špičaté černé boty a oblečený měl dlouhý červený plášť. V ruce nosil na kovovém kruhu nejrůznější klíče, které odemykaly nejrůznější tajemství a hry. Každý den se procházel po zahradě plné rozkvetlých kytek a měl hlavu plnou nápadů. A tak v království krále Chytrolína nudu neznají. A co celý den dělají? Plní úkoly, hrají si a zpívají.
Od pondělí do pátku

vytváříme pohádku.