Družiny venku - nová publikace pro družiny

Ve Vzdělávacím centru TEREZA se během tohoto roku vyklubala nová publikace DRUŽINY VENKU, která se zaměřuje na práci s dětmi po vyučování. Publikace nese podtitul Pro družiny, které se nebojí objevovat, tvořit, řádit a žasnout venku. V programu Les ve škole jsme se doposud věnovali spíše podpoře pedagogů ve výuce. Zároveň jsme si ale také vědomi toho, že i paní vychovatelky a páni vychovatelé v družinách občas potřebují někam sáhnout pro inspiraci k pobytu venku. Proto vznikla nová publikace se spoustou krásných fotek, která je od června k dispozici i v tištěné podobě.

Družiny venku - nová publikace pro družiny
Bc.
Petra
Vaňková,