Celostátní seminář vychovatelek a vychovatelů školních družin a školních klubů 2019

Již potřinácté se SOU gastronomie a podnikání Pramen v Praze 9 stalo dočasným domovem "Celostátního semináře vychovatelek a vychovatelů školních družin a školních klubů", který se letos netradičně uskutečnil již koncem měsíce května. Celková kapacita akce byla jako vždy vyčerpána během několika dnů po zahájení přihlašování. Obrovský zájem způsobuje motivace a potřeba získání nových poznatků a kompetencí pro svou práci, ale i osobní výměna zkušeností a mimořádná možnost načerpání nových inspirací.

Jitka
Rydvalová,
hlavní organizátorka, NIDV
Ve školních družinách pracují téměř výhradně ženy, proto i v letošním ročníku pře