Bádáme a přemýšlíme hrou 4

Datum: Autor/autoři: Jaroslava Pachlová Rubrika: Inovace a inspirace ze škol

Příspěvek přináší další inspirace a nápady pro malá bádání hlavou a rukama zaměřené na logické uvažování, tvorbu hlavolamů, řešení rébusů a další aktivity, které můžete zařadit do činnosti klubu zábavné logiky v rámci „Šablon II“ nebo prostě do běžného provozu ŠD, ŠK. Ve čtvrtém díle se zaměříme na úkoly, které jsou propojené s výtvarnem. Všechny uvedené aktivity byly vyzkoušeny a realizovány v družině i se žáky ohroženými školním neúspěchem.