Vánoční čas

Datum: Autor/autoři: Alexandra Hejlová Rubrika: Tvoříme

Nejkrásnější čas vánoční je opět tady a my si s dětmi můžeme vyrobit vánoční dekorace, ale hlavně dárečky pro rodiče, kamarády nebo také pro paní učitelku, které malí předškoláci zvládnou hravě zcela sami. A co si dnes s dětmi můžeme všechno vytvořit? Pustíme se nejprve do výroby obrázku technikou koláž. U obrázků pak ještě zůstaneme a vytvoříme plastického sněhuláka. Poté si uděláme vánočního anděla, kterého můžeme darovat, ale také může být jako vánoční dekorace či vánoční ozdoba na stromeček. Na samý závěr dnešního tvoření vyrobíme krásný dárek pod stromeček, a to dózičku na šperky, na tužky, na co jen budete chtít.