Vanda a Eda čelí nástrahám Onl@jn světa

Datum: Autor/autoři: Petra Sobková Rubrika: Představujeme

„Večer jsem nemohl vůbec usnout. Musel jsem pořád přemýšlet, jak bude asi pokračovat závodní hra. Potichu jsem se vykradl z postele, sebral mobil ze stolu a šup s ním zpátky pod peřinu, abych nevzbudil Nůďáka. Hra byla stále napínavější. Usnul jsem až pozdě v noci.“ Ukázka jednoho ze čtveřice příběhů, které hravou formou v podobě metodických karet s texty seznamují předškoláky s riziky při používání digitálních technologií.