Studijní stáž v Kelibii aneb jak nás náš třídní projekt zavedl až do Afriky

Projekt „S pohlednicí kolem světa“, o kterém jste měli možnost dočíst se v předchozích číslech Speciálu, vyústil za spolupráce s velvyslanectvím ČR v Tunisu, MČ Praha 15, paní Evou Novotnou Njili a naší mateřskou školou ve studijní stáž v Tunisu a Kelibii.

Studijní stáž v Kelibii aneb jak nás náš třídní projekt zavedl až do Afriky
Mgr.
Kateřina
Konvalinová
učitelka, MŠ Milánská, Praha 10
Společně s mými třemi kolegyněmi (2 pedagožky, 1 asistentka pedagoga a 1 logopedka) jsem se vydala do mateřské školy U Andílků – Jardin D'enfants Les Anges v Kelibii, kterou tam vede paní ředitelka Eva Novotná Njili. Eva je Češka, která tam žije již 36 let. A jak jsem měla možnost ji poznat, je to člověk, který svou práci dělá srdcem a s nadšením. A to se pak odráží i v celé její školce, s jejímž chodem jí pomáhá i celá její rodina. Jedna z jejích dcer ve školce také učí.
</div></body></html>