Slavnostní rozloučení s předškolními dětmi

Datum: Autor/autoři: Mgr. Miroslava Strakatá Rubrika: Klima školy

Přechod dětí z mateřské školy do základního vzdělávání je důležitý předěl v jejich životě. Předškolní děti se do základní školy zpravidla těší, jsou si vědomy svých schopností a dovedností potřebných pro další stupeň vzdělávání, chlubí se školními taškami, jsou zvědavé na nové kamarády a paní učitelky. V naší mateřské škole s předškoláky tento jejich důležitý životní krok každý rok oslavujeme.