Postřehy ze stáže v Portugalsku

Datum: Autor/autoři: Jelena Brabcová Rubrika: Pohled do zahraničí

Začátkem října roku 2021 jsem měla možnost zúčastnit se s kolegyní z MŠ Škola hrou, Milánská, v Praze 10, stáže na jihu Portugalska v přímořském městě Faro. Stáž organizovaná společností Stáže Evropa, s. r. o., se konala v rámci programu OP PPR a byla určena pro pedagogy mateřských a základních škol. Hlavní náplní pětidenní stáže bylo získávání zkušeností při výchově a vzdělávání dětí s odlišným mateřským jazykem, hledání inspirace ve vzdělávacích aktivitách a navázání dlouhodobé spolupráce.