Pohádkové tvoření

Datum: Autor/autoři: Alexandra Hejlová Rubrika: Tvoříme

Naše dnešní tvoření bude tentokrát tak trochu pohádkové a také jsem zvolila „kolektivní tvoření“, to znamená, že děti budou pracovat společně i s paní učitelkou a společně si vytvoří pohádkové domečky, jaké znají z pohádek. Nebo použijeme ze všeho nejdříve dětskou fantazii a děti si vyrobí svůj vlastní snový domeček. K domečku si také vyrobíme a obkreslíme listy nebo s dětmi listy nasbíráme venku při procházce a vytvoříme si z nich zvířátka. Co k tomu všechno budeme potřebovat?