Plán činnosti mateřské školy na 2. pololetí školního roku

Datum: Autor/autoři: PhDr. Mgr. Monika Puškinová, Ph.D. Rubrika: Legislativa

Článek je zaměřen na podstatné činnosti mateřské školy ve 2. pololetí školního roku 2019/2020. V případě, že se činnost týká pouze mateřských škol určitého zřizovatele, je tato skutečnost uvedena. V části článku věnované vyhlášce č. 27/2016 Sb., o vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků nadaných, v platném znění, se používá pojem „žák“ ve smyslu legislativní zkratky1).