Mateřské školy a mezinárodní projekty: Je to snazší, než bychom čekaly!

Program Vzdělávání financovaný z Fondů Evropského hospodářského prostoru (EHP) umožňuje českým institucím navázat projektovou spolupráci s partnery v Norsku, na Islandu nebo v Lichtenštejnsku. Zapojit se do něj mohou školy na všech úrovních vzdělávání, tedy i ty mateřské. Přesto bychom našli jen dvě školky, které mají s tímto programem zkušenost. Jde o Mateřskou a Základní školu Ketkovice a Mateřskou školu Duha v Oslavanech.

Mateřské školy a mezinárodní projekty: Je to snazší, než bychom čekaly!
Jana
Hůrská
Dům zahraniční spolupráce
Jihomoravský tandem