Jak jsme to myslely?

Datum: Autor/autoři: Martina Kupcová Rubrika: Legislativa

Jak dopadla implementace reformy předškolního vzdělávání, která byla zahájena již v roce 2000? Reforma je již plnoletá, je to tedy 18 let, kdy se dala dohromady skupinka proaktivních ředitelek mateřských škol, dychtících po změně v předškolním vzdělávání, pedagogů středních odborných škol, akademických pracovníků vysokých škol, zástupců České školní inspekce, ale i zástupců alternativních metod předškolního vzdělávání (Zdravá mateřská škola, Začít spolu atd.).