Erasmus+ pro mateřské školy

Datum: Autor/autoři: Lucie Rychlá Rubrika: Představujeme

Evropský vzdělávací program Erasmus+ není třeba v České republice příliš představovat. Za dvacet let od našeho zapojení vyjelo díky Domu zahraniční spolupráce, který program administruje, do zahraničí přes 120 000 studentů, učitelů a dalších pracovníků ve vzdělávání. Co se ale často neví, je skutečnost, že program Erasmus+ není určený pouze vysokoškolákům a jejich profesorům. Jeho záběr je daleko širší a začíná už od mateřských škol.