Téma závislosti na PC hrách v kontextu poradenské a školní psychologie

S vydáním nové, již jedenácté revize Mezinárodní klasifikace nemocí (ICD 11) a blížícím se datem vstoupení tohoto diagnostického nástroje v platnost se před profesemi zaměřenými na práci s dětmi objevuje nová výzva. Závislostní chování v prostředí internetu není jistě žádnou novinkou pro zkušeného profesionála, nicméně skrze zmiňovaný dokument dostávají psychologové a psychiatři významný prostředek pro léčbu nelátkových závislostí v online prostředí.

Téma závislosti na PC hrách v kontextu poradenské a školní psychologie
Bc.
Andrea
Kretíková