S pomocí hry je každý úkol snazší aneb Gamifikujte, co se dá!

Slovo gamifikace člověk zaslechne převážně v korporátním prostředí velkých firem, a když si jej chcete vyhledat na internetu, odkazy vás obvykle do firemního prostředí zavedou. Nás ale myšlenka gamifikace natolik uchvátila, že jsme se rozhodli přidat se ke školám, které ji integrovaly do školního prostředí a upravily pro potřeby výuky, v našem případě prozatím ve výuce jazyků. V současné době, kdy jsme byli všichni vrženi do formátu distančního samostudia, se některé prvky gamifikace v on-line prostředí výuky mohou hodit dvojnásob. Co si tedy máte pod tímto pojmem představit?

S pomocí hry je každý úkol snazší aneb Gamifikujte, co se dá!
Mgr.
Jana
Stoklasová
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů