Public Café online na GJP aneb když absolventi inspirují

Letos, více než jiné roky, je důležité pomoci studentům udržet a posílit motivaci ke studiu, která kvůli distanční výuce znatelně upadá. Právě přemýšlení o budoucím směřování může studenty velmi dobře motivovat, aktivizovat a dát smysl a širší perspektivu jejich každodenním studijním povinnostem. U nás na Gymnáziu Jana Palacha Praha 1, s. r. o. (GJP) k tomuto účelu pořádáme každoročně akci „Public Café”. Jedná se o neformální setkání našich studentů třetího ročníku s absolventy GJP, kteří studují na různých vysokých školách. Letos jsme akci realizovali v online prostředí. Na následujících řádcích se o Public Café online dozvíte více a můžete se třeba pro něco podobného inspirovat i ve vaší škole.