Praktický "tahák" pro ředitele škol aneb jak správně zadat tvorbu školního webu

Vydáno: 8 minut čtení

Zadání školního webu nemusí být pro ředitele druhou maturitou, když ví, kam sáhnout pro radu.

Praktický „tahák“ pro ředitele škol aneb jak správně zadat tvorbu školního webu
Pavel
Hájek
vývojář webů, e-shopů, jednatel kreativního studia wwworks, učitel marketingua internetového podnikání na Střední škole podnikání Vysoké Mýto a vedoucí projektu Školaloka (www.skolaloka.cz)
Co vás napadne, když si vybavíte váš školní web?
Pokud v duchu vidíte přehledné prostředí, které reprezentuje vaši školu a kde se návštěvníci dozví, co zrovna potřebují, je to skvělé.
Pokud bloudíte v dlouhých chodbách rozvětvených menu nebo se vám na to nechce ani myslet, protože ve vašem mobilním telefonu z webu stejně není mnoho vidět, a k dovršení frustrace zjišťujete, že ten jediný, kdo umí web obsluhovat, tam stále nedal informaci o zítřejší exkurzi 3. B, je čas na změnu.