Poruchy příjmu potravy - jak si s nimi poradili studenti Slezského gymnázia v Opavě

Datum: Autor/autoři: Michaela Tomíčková , Zuzana Ondruchová Rubrika: Prevence

Skupina studentů Slezského gymnázia v Opavě se již od roku 2007 věnuje prevenci poruch příjmu potravy, které jsou i v dnešní době stále tabu. Prostřednictvím přednášek
a sociálních sítí se snaží o tomto tématu mluvit a nabízet kontakty na pomoc dalším lidem. Díky různým možnostem, které studenti zapojení v tomto projektu získali, dostali příležitost své zkušenosti předávat dále.