Nová linka v poradenství

Datum: Autor/autoři: Galina Jarolímková Rubrika: Prevence

Pedagogicko-psychologické poradny (dále PPP) patří mezi školská poradenská zařízení, jež byla – stejně jako školy – nucena projít neobvyklými situacemi, rychle se v nich zorientovat a poradit si s nimi. Na jednu stranu to byl strach o zdraví nás všech, na stranu druhou nás velmi svazovaly pracovní povinnosti spojené se zápisy do škol, odkladem školní docházky, běžnými vyšetřeními a nastavením podpůrných opatření pro žáky… Jak z toho ven, ale nic neporušit?