Deskovka "Cesta životem" - hra s obrovským potenciálem pro výuku

Smyslem školní docházky je připravit žáky na budoucí život, a proto je důležité rozvíjet kromě odbornosti také tzv. soft skills, mezi které patří mimo jiné adaptace, vyjednávání, řešení problémů, samostatnost či kreativita. Využití deskových her nejenom ve výuce je z tohoto pohledu velice efektivní. Desková hra Cesta životem, která se stala dostupnou pro školy v listopadu 2018, je „první vlaštovkou“ firmy Fox Games, která si klade za cíl přivádět do škol originální deskové hry. Ty tvoří přímo na míru učitelům. Přečtěte si, čím se hra zabývá a jaké výhody v ní spatřují psychologové a učitelé.