Centrum pro malé a velké čtenáře

Ve školním roce 2020/2021 se DYS-centrum ®
Praha rozrostlo o novou pobočku. Ve spolupráci se ZŠ Cimburkova a za podpory Městské části Praha 3 vybudovalo centrum čtenářské gramotnosti. V tomto náročném roce jsme dlouho čekali, než budeme moci přivítat první čtenáře. Na konci školního roku se to povedlo a dveře se u nás netrhly. V posledních červnových dnech jsme v centru přivítali více než 250 žáků a jejich učitelů.
DYS-centrum®Praha, z. ú., se již více než dvacet pět let věnuje dětem, dospívajícím i dospělým s dyslexií i dalšími výukovými obtížemi. Ke čtvrtstoletí své existence si nadělilo další prostor v budově ZŠ Cimburkova v Praze 3. Kromě rozšíření nabídky individuální péče o klienty se zde nabízelo i další využití, a to pro větší skupiny i pro školní třídy.html>