Zahradní slavnost jako poděkování rodičům za celoroční spolupráci

Datum: Autor/autoři: Mgr. Miroslava Strakatá

Mateřská škola Slunečnice Maršovice se chlubí poměrně rozlehlou certifikovanou přírodní zahradou, jež nese jméno Fantazie. Přírodní zahrada byla vybudována prioritně k environmentálnímu vzdělávání a výchově dětí, ale své pestré využití našla postupem doby rovněž v mnohých dalších rovinách. Využíváme ji například také ke hrám dětí, k relaxaci i k různým akcím školy pro děti nebo pro děti a jejich rodiče.