Vyjádření k článku o islamizaci v Učitelských novinách

Datum: Autor/autoři: Michal Černý Rubrika: Téma měsíce

Někteří členové naší asociace zaregistrovali článek již krátce po uveřejnění a obrátili se na Radu AŘZŠ se žádostí o uveřejnění stanoviska. Rada AŘZŠ se však většinově usnesla, že jsme a chceme být vnímáni jako organizace odborná, a budeme se tedy vyjadřovat výhradně k problémům odborným (tedy z oblasti pedagogiky, řízení školy nebo školského systému), nikoli např. politickým. Tedy AŘZŠ se k tomuto článku oficiálně nevyjadřuje.