Válka na Ukrajině a jak se Post Bellum snaží pomáhat ukrajinským i českým žákům, studentům a pedagogům

Datum: Autor/autoři: Magdaléna Benešová Rubrika: Představujeme

Stojíme za Ukrajinou. A snažíme se pomáhat, jak nejlépe umíme. Jedním z prvních kroků bylo vytvoření webu Ukrajina na školách ve spolupráci se spolkem Díky, že můžem. Na jednom místě sdružujeme vzdělávací aktivity a materiály, které slouží učitelům a rodičům pro edukaci dětí ohledně války na Ukrajině. Od té doby vzdělávací oddělení Post Bellum rozjelo několik dalších aktivit, jejichž přehled vám přinášíme v tomto článku.