Strategie vzdělávací politiky do roku 2030 z hlediska externí expertní skupiny

S končící účinností Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2020 je nutné připravit nový dokument, který bude definovat priority, cíle a opatření vzdělávací politiky a vzdělávacího systému v dalším období. Proto MŠMT zahájilo přípravu nové Strategie vzdělávací politiky do roku 2030 (dále též „S2030“). Významnou roli v přípravě strategie má sehrát externí expertní skupina. V tomto článku chci tedy stručně nastínit, jaký je harmonogram naší práce a jak hodláme pracovat.

Strategie vzdělávací politiky do roku 2030 z hlediska externí expertní skupiny
prof. PhDr.
Arnošt
Veselý