Sociální pedagog - budování mostů mezi školou a rodinou se vyplatí

Datum: Autor/autoři: Mgr. Renáta Zajíčková Rubrika: Inovace a inspirace

Nadhazovat v covidové době „trendy témata“ jako wellbeing je podobné jako prohlásit, že všechno souvisí se vším. Jistě. Všichni dobře víme, že pozitivní klima je pro studijní výsledky dětí a především pro jejich motivaci dále se vzdělávat skutečně důležité. Za důležité pak můžeme považovat vše, co vede ke zlepšení. Proč a hlavně kde začít nebo navázat, když šíření nákazy mění situaci každý týden a my nevíme, čemu se věnovat dřív?