Snědli byste živou žábu?

Datum: Autor/autoři: Mgr. Zuzana Svobodová Rubrika: Manažerské dovednosti

Představte si situaci, kdy na vás každé ráno na ředitelském stole čeká živá žába připravená ke snědení. Až ji sníte, můžete začít normálně pracovat. Dokud ji ovšem nesníte, vaše práce bude stát, hromadit se a nic nebudete moci pořádně udělat. Dokud nesníte žábu, nehnete se z místa. Ve skutečnosti tam žába je – přestavuje totiž ten největší, nejdůležitější nebo také nejnáročnější úkol každého dne. Pokud se ho naučíme zvládnout, naše efektivita poroste.