Datum: Autor/autoři: Alena Votavová

Právě jsem byla již potřetí zvolena jako zástupce pedagogů do školské rady. Čeká mě tedy další tříleté období, kdy se budeme společně se zástupci z řad rodičů a jmenovanými členy za zřizovatele scházet nejméně dvakrát ročně a probírat vše možné i nemožné. Vždyť to znáte, škola je „živý organismus“, kde se stále něco děje, a nejčastěji rodiče mají velkou potřebu do tohoto procesu zasahovat. Většinou se tedy volenými členy z řad zákonných zástupců žáků stávají velmi aktivní rodiče. Nejinak to bylo i u nás ve škole. Zvláště když se vyměnilo vedení školy, obměnil se velký počet pedagogů, zároveň probíhala celková rekonstrukce školy a přístavba nové budovy. Skutečně to nebylo lehké období.