Škola s jasnou myslí a otevřeným srdcem

Datum: Autor/autoři: Adam Drahoš Rubrika: Rozhovor

Ještě před několika lety jsme byli kolegové, kteří se potkávali na chodbách ZŠ Táborská v Praze. On učil angličtinu a francouzštinu na druhém stupni a platil za oblíbeného, akčního učitele. Já odešel dále studovat a on dnes obývá ředitelnu, odkud šéfuje základní a mateřské škole v Chýni, malé obci poblíž středočeské Hostivice. Mgr. Jaroslav Novák po prázdninách započne už pátý rok svého ředitelského působení.