Šíření myšlenky rozumného životního stylu

Datum: Autor/autoři: Ilona Kumžáková Richterová Rubrika: Školní stravování

Již několik let se odbor školství, sportu a mládeže MHMP velmi intenzivně zabývá problematikou školního stravování a s tím spojeným zdravým životním stylem. Kromě toho, že Magistrát hl. města Prahy podporuje metodicky i finančně implementaci dietního stravování ve školních jídelnách, zabývá se ve spolupráci s vedením škol a nutričními terapeuty edukací žáků a studentů k otázkám zdravého (raději rozumného) životního stylu.