Seznamte se s GPS art

Datum: Autor/autoři: Jaroslava Pachlová

Pokud chcete dát pobytu venku se svými svěřenci nový rozměr nebo děti pomocí technologií motivovat k pohybu a poznávání okolí, zkuste aktivitu nazvanou „GPS art“. Tato jednoduchá aktivita zaujme malé i velké. Dá se kreativně využít k propojení pohybu a nenásilného seznámení s možnostmi využití digitálních technologií v běžném životě, k rozvoji poznávání a kreativního myšlení, které vede k uměleckému vyjádření. V příspěvku se dozvíte, jak na to a jak aktivitu využít v běžné praxi ve školní družině či klubu.