Schůzky s řediteli škol jako podmínka kvalitní školy

Datum: Autor/autoři: Mgr. Renáta Zajíčková Rubrika: Distanční vzdělávání

Už jako ředitelka školy jsem sázela na časté osobní schůzky, které přinášejí i přes časovou náročnost jedinečné výhody. Setkání tváří v tvář umožňuje si navzájem naslouchat, předávat si informace, očekávání a zpětné vazby, klást otázky a ihned na ně reagovat. Vyplatilo se to jak směrem k žákům a jejich rodičům, tak k pedagogům i ostatním zaměstnancům školy. Vytvořilo se tím důvěrné a bezpečné prostředí, v kterém byl každý člen brán s respektem a vážně.