S pomocí hry je každý úkol snazší aneb Gamifikujte, co se dá!

Datum: Autor/autoři: Jana Stoklasová , Juan Rafael Acedo Amigo

Slovo gamifikace člověk zaslechne převážně v korporátním prostředí velkých firem, a když si jej chcete vyhledat na internetu, odkazy vás obvykle do firemního prostředí zavedou. Nás ale myšlenka gamifikace natolik uchvátila, že jsme se rozhodli přidat se ke školám, které ji integrovaly do školního prostředí a upravily pro potřeby výuky, v našem případě prozatím ve výuce jazyků. Co si tedy máte pod tímto pojmem představit?