Seřadit podle::

Rubrika Oznámení

Nenechte vaší škole propadnout peníze ze šablon!

Datum: Autor/autoři: Klára Stáníková , Dagmar Biersáková Vydání: SŠ 5/2020 Ročník: 2020

Přihlaste učitele na kurz ekonomie, který by mohl proběhnout na vaší škole již letos na podzim. Registrace na kurz je rychlá a přehledná a obsah kurzu lze přizpůsobit vašim potřebám.

Zásady pro udělování ceny radního Pardubického kraje zodpovědného za školství "Gastrohvězda školních jídelen"

Datum: Autor/autoři: Ing. Bc. Vladimír Štefančík Vydání: ŠJ 2/2020 Ročník: 2020

Rada Pardubického kraje na svém řádném jednání dne 21. 10. 2019 svým usnesením č. R/2235/19 schválila zásady pro udělování ceny radního Pardubického kraje zodpovědného za školství „Gastrohvězda školních jídelen“.

Každé jídlo stojí za záchranu aneb Nejlepší odpad je ten, který nikdy nevznikne

Datum: Autor/autoři: Daniel Herrmann Vydání: ŠJ 1/2020 Ročník: 2020

Představujeme vám internetové tržiště Nevyhazuj.cz, které je on-line nabídkou nevydaných hotových jídel, jež gastro podnikům často zbývají po skončení výdejní doby v rámci denního menu či bufetové nabídky. Je to tržiště jídel, která nejsou jídelny...