Revize ICT: Využijte konzultace s odborníky, opakovaně a zdarma

Datum: Autor/autoři: PhDr. Daniela Kramulová Rubrika: Vzdělávání

Upravit školní vzdělávací program, promyslet náběh výuky i organizační zajištění vč. dělení tříd či využití dvouhodinovek – jen za těmito stručně formulovanými cíli se skrývá množství dílčích úkolů a hodin jednání v širším vedení školy, porad s pedagogickým sborem, hledání konsenzů, řízení, rozhodování, koordinace… Nebuďte na to sami – konzultanti NPI ČR k revizím v oblasti ICT jsou tu pro vás!