Ředitelka v době koronaviru

Datum: Autor/autoři: Irena Trojanová Rubrika: Distanční vzdělávání

Takhle jsem si duben rozhodně nepředstavovala! V diáři bělím všechny domluvené schůzky, bolí mě oči od neustálé práce s počítačem a ucho od telefonování… Ale – situace nastala a je na nás, jak se s ní vypořádáme. Za sebe musím říct, že jsem pyšná na svoje kolegy, na žáky, na rodiče. Hledáme nejlepší cesty, občas zakopneme, ale statečně kráčíme vpřed, vydržíme a všechno zvládneme. Každopádně uvádím čtyři důležité zásady, které se nám osvědčily.