Průvodci po okolí a galerie na plotě

Datum: Autor/autoři: Jaroslava Pachlová Rubrika: Inovace a inspirace

Rok se s rokem sešel a družiny se opět zavřely. Výuka běží online, ale jak znovu uchopit zavřenou družinu? Každá družina to má nastavené podle svého místa a školy. Někde se setkávají vychovatelky s dětmi a rodiči alespoň na chvíli online, někde paní vychovatelky připravily nejen pro své svěřence bezkontaktní venkovní hry. Někde jim posílají různé návody na hry a výrobky. Některé paní vychovatelky pomáhají s výukou učitelům, pomáhají individuálně s pedagogickou intervencí.