Paměť národa: každý má svůj příběh

„Paměť národa“ v praxi znamená najít, zdokumentovat a vyprávět příběh. Takto ve stručnosti pracujeme se životními osudy pamětníků nacistické a komunistické totality. Jejich příběhy hledáme, zaznamenáváme a vyprávíme je zase dál, aby se na lidi, významná fakta ani události 20. století nezapomnělo. Věříme, že příběhy pamětníků jsou silným vzdělávacím nástrojem, a proto je přinášíme do škol. Tři hlavní pilíře Paměti národa si vám nyní dovolíme představit podrobněji a věříme, že si naše projekty zaslouží vaši pozornost.

Paměť národa: každý má svůj příběh
Mgr.
Věra
Tůmová