Online třídní schůzky na GJP aneb Tentokrát klidně i se sklenkou vína

V nelehké době epidemie, kdy lidem chybí přímý sociální kontakt, je jednou z možností převést osobní i pracovní život do online prostředí. Alespoň touto cestou můžeme udržovat kontakty, vztahy a sdílet informace. Rozhodli jsme se proto v půlce dubna, po měsíci karantény, přistoupit k inovativnímu kroku a uspořádat „u nás“ na GYMNÁZIU JANA PALACHA PRAHA 1, s. r. o., (GJP) historicky první online třídní schůzky. Jedno z hesel GJP zní „Krok za hranice“, jímž přenesení této tradiční události do virtuálního rozhraní rozhodně bylo.