O čem může ještě ředitel ve vztahu k žákům uvažovat?

Státní organizace dostaly slovo v první části Letního speciálu, ředitelé škol pak v části druhé. Přesto ještě zbývá mnoho věcí, či spíše institucí, které vztah ředitel - žák podporují. Zmiňme ve třetí části alespoň některé. Rozhodně to, že úspěch pro každého žáka je určitě cílem každého ředitele. Pomoci tuto vizi naplnit může organizace se stejným názvem fungující od roku 2014. Myšlenka dobrovolnictví se stává v dnešní době opravdu klíčovou. Jak se na takovou cestu vydat, to se dozvíte v dalším z článků. A může vztahu ředitel-žák pomoci mediace?