Netlačte. Usnadňujte!

Datum: Autor/autoři: PhDr. Jan Voda, Ph.D. Rubrika: Manažerské dovednosti

Každý má něco, co by si přál změnit. Studenti by si přáli, aby na hodinách nebyla taková nuda. Učitelé by si přáli, aby žáci neběhali po chodbách. Uklízečky chtějí, aby se děti přezouvaly a před koncem vyučování posbíraly odpadky a zvedly židle. Ředitelé přemýšlejí, jak motivovat učitele, aby kopírovali s rozmyslem, nenechávali neumyté hrnky v kuchyňce a kontrolovali, že jsou při odchodu ze třídy zavřená všechna okna. Rodiče usilují, aby děti dojídaly svačiny a nekousaly si nehty. Ministerstvo by chtělo implementovat Strategii 2030...