Máme se rádi!

Datum: Autor/autoři: Mgr. Zuzana Svobodová , Irena Trojanová Rubrika: Manažerské dovednosti

Náš motivační seriál zahájíme lidmi, kteří jsou zaměření na VZTAHY. Podíváme se společně, co dělat, pokud máte ve škole PŘÍTELE, OBRÁNCE nebo HVĚZDU, jak využít jejich potenciál a podpořit jejich motivaci. Společným jmenovatelem pro ně je stabilita, kterou obecně žáci i rodiče oceňují. Kdo by chtěl, aby se mu neustále střídali učitelé potřebující spoustu volnosti a plující ze školy na školu? To se s kolegy orientovanými na vztahy určitě nestane. Pokud je správně motivujeme, mohou být skutečným jádrem a pevným bodem naší školy.