Konference Úspěch pro každého žáka jako příležitost sladit své vzdělávací noty

Datum: Autor/autoři: Mgr. Silvie Pýchová

Již osmým rokem se koná konference Úspěch pro každého žáka, letos s podtitulem Společně to zvládneme. Dnes už tradiční akce se systematicky věnuje vzdělávací politice v ČR. Jejím cílem je sezvat v jeden den na jedno místo odborníky z různých úrovní vzdělávacího systému, kterým jde o to, aby každý žák mohl ve škole denně zažívat osobní i společný úspěch a plně rozvíjet svůj potenciál. K vizi se na webu iniciativy www.uspechzaka.cz otevřeně hlásí osm desítek organizací (od konkrétních škol přes nevládní neziskové organizace po státní instituce).