Komunikujeme v krizové situaci

Datum: Autor/autoři: Mgr. Zuzana Svobodová Rubrika: Klima školy

V souvislosti s nečekanými změnami posledních dní, šířením pandemie COVID-19, zavřením škol, přesouváním a rušením akcí, nestandardními pracovními podmínkami a celkově náročnými chvílemi je řada z nás (a rozhodně všichni vedoucí pracovníci) vystavena nutnosti zvládnout krizovou komunikaci. V tomto textu najdete základní zásady a tipy pro vhodné způsoby komunikace v nestandardních a složitých situacích.