Kabinety SYPO přinášejí profesní podporu všem učitelům

Datum: Autor/autoři: Josef Slovák Rubrika: Vzdělávání

Projekt Systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů, dále jen SYPO, je určený zejména aktivním pedagogům se zájmem o oborovou didaktiku a vlastní rozvoj v různých fázích profesní kariéry. V rámci projektu jsou, kromě dalších aktivit, propojováni učitelé s praxí, kteří mají zájem o svůj profesní růst. Projekt SYPO je realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR) a na jeho financování se podílí Evropská unie.