Jak získáte přehled o svých žácích? (Kvíz nejen pro ředitele škol)

I přes sebevětší snahu má vždy vedení školy omezený čas i přehled o tom, jak jsou na tom v nejrůznějších oblastech jeho žáci. Ředitel musí často řešit, rozhodovat či facilitovat různé a někdy velmi obtížné situace či konflikty, komunikovat s širší komunitou školy a velký prostor zabírají nejrůznější administrativní, právní a technické záležitosti a vůbec řízení praktického chodu školy. Když se k tomu přidá ještě kontext dnešní doby - organizace distanční výuky a nejistota ohledně budoucího vývoje, je otázka přehledu o žácích a také vlivu na ně velmi klíčová i palčivá zároveň.